Producenci eko kosmetyków
10.jpg Kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością produktów, skład produktów jest dla nas priorytetowym czynnikiem. Następnie testujemy

produkty na sobie. Codziennie używamy produktów, które zostały do  nas przysłane, oglądamy je, wąchamy, spieniamy pod wodą, te co do których są  wątpliwości, że trudno się pienią, smarujemy się i sprawdzamy wchłanialność, natłuszczenie i nawilżenie, po czym badamy skórę i oceniamy efekty subiektywnie.

czytaj całość »
6 miliardów rocznie
8.jpg

6 miliardów wacików jednorazowych rocznie

Tyle średnio jednorazowych wacików czy też płatków kosmetycznych kobiety zużywają rocznie w Polsce wynika z naszych obliczeń.

czytaj całość »
Naturalne dezodoranty w kremie
6.jpg Naturalne antyperspiranty w postaci dezodorantu w kremie są coraz częściej wybieranym produktem przez świadomych klientów. Nie  zawierają szkodliwych substancji, w szczególności aluminium, w ich składzie znajdują się wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego.

czytaj całość »
Jak dbać, zgodnie z naturą, o skórę pod pachami
4.jpg

Dbanie o skórę pod pachami jest bardzo ważnym elementem codziennej higieny. Skóra pod pachami jest wyjątkowo wrażliwa, ze względu na swoją strukturę i funkcję.

Co znajduje się pod skórą pachy?

Bardzo skomplikowany układ odpornościowy organizmu. Zajrzyjmy więc do szczegółów.
Co to są węzły chłonne i z czym są połączone?

czytaj całość »
Odkryj skład na etykiecie!
2.jpg

Skład – co widzi/czyta konsument na etykiecie?

Skład to obowiązkowa informacja, którą zamieszcza producent na etykiecie swojego produktu. Jak czytać etykietę?

Skrót INCI – pochodzi od angielskich słów: International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, co w tłumaczeniu oznacza międzynarodową nomenklaturę dla składników i substancji kosmetycznych. Oznacza to, że producent posługuje się

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl